skywalk؛ یک سازه منحصر به فرد برای گردشگران کانادا

skywalk؛ یک سازه منحصر به فرد برای گردشگران کانادا

تجربه‌های کسب شده از طبیعت بسیار با ارزش بوده و آنچه طبیعت به ما ارائه می‌کند نیازمند هیچ مداخله فناوری نیست. اما همیشه هم اینطور نیست و در حال حاضر معماران شرکت Sturgess Architecture مکانی را برای پیاده‌روی در کوه‌های راکی کانادا برای بازدیدکنندگان طراحی کرده‌اند.

به گزارش آلامتو به نقل از میهن پست ؛ هدف از طراحی «Skywalk»، رقابت برای جذب گردشگر است. در این مکان که در آسمان طراحی شده، بازدیدکنندگان به دلیل شفاف بودن محل پیاده‌روی تصور می‌کنند به صورت معلق در آسمان گام برمی‌دارند و در حال حاضر بازدید از آن برای عموم آزاد است.

چشم انداز قدم زدن در یخچال‌های کلمبیای آلبرتا بسیار لذت‌بخش بوده و موجب افزایش چنین طراحی‌هایی خواهد شد. لایه‌های تخته سنگی و برآمدگی‌های ظاهری دامنه‌های ناهموار که همیشه در حال تغییر است، موجب پیچ وتاب‌های هندسی شده است.

مناظر سکوهای مختلف در وادی کوه‌ها و توده‌های برف در زیر پا موجب درک مرگبار بودن مکان Skywalk شده است، اما پیاده‌روی در اینجا لذت‌بخش و پناهگاهی برای افرادی است که از مناظر اطراف خود حیرت زده شده‌اند.

skywalk؛ یک سازه منحصر به فرد برای گردشگران کانادا

سفر به کانادا

skywalk؛ یک سازه منحصر به فرد برای گردشگران کانادا skywalk؛ یک سازه منحصر به فرد برای گردشگران کانادا skywalk؛ یک سازه منحصر به فرد برای گردشگران کانادا

The post skywalk؛ یک سازه منحصر به فرد برای گردشگران کانادا appeared first on آلامتو.